менеджер: +380 93 933 0123  

ГАРАНТОВАНІ ПОСЛУГИ ОЧИЩЕННЯ

Заходи безпеки для забезпечення безпеки наших клієнтів та працівників

У міру того, як пандемія триває, ми продовжуємо отримувати від МОЗ нову інформацію про найбезпечнішу, найкращу практику для запобігання поширенню або перехресному зараженню Covid-19, яку ми постійно повідомляємо персоналу, а також нашим клієнтам.
Наша мета - забезпечити безпеку наших співробітників під час щоденного обслуговування різних типів об’єктів. Крім того, ми хочемо, щоб наші клієнти знали, що ми вживаємо належни запобіжни заходи, коли заходимо до їхнього закладу, який також захищає їх.

Нашим обов’язком як власників та менеджерів підприємств є забезпечення ресурсами та робочим середовищем, яке підкреслює особисту гігієну, наприклад, мило для рук без дотику, сміттєві контейнери та засоби для дезінфекції рук, а також використання продуктів з дезінфікуючими та дезінфікуючими засобами не менше 60% спирту. . Усі приміщення мають розміщувати знаки миття рук у всіх туалетах. Це не час, щоб ослабити нашу обережність, оскільки ще є багато нового, щоб дізнатися про новий коронавірус Sars-CoV-2, що викликає COVID-19.

Ось приклад того, як ослабити охорону під час цієї пандемії-будьте уважними та “тримайте маску” при вході/користуванні громадськими туалетами. Можливо, людина до вас увійшла, зняла маску, кашляла, чхала і торкалася всієї можливої ​​поверхні, перш ніж замінити маску і піти, поки не знала, що може поширювати вірус. Потім ви заходите, знімаєте маску, вдихаєте вірус/мікроби, які залишила попередня особина. І розпочинається розповсюдження…

Ось кілька порад, які можуть бути очевидними для деяких, але ми вважаємо, що ми повинні зазначити:

1. Носіть маски у всіх громадських місцях
2. Тримайтеся на відстані 2 метрів від колег та клієнтів
3. Постійно користуйтесь засобами для дезінфекції рук
4. Ретельно і часто мийте руки
5. Залишайтеся вдома, якщо погано себе почуваєте

Слідкуй за нами на

© Copyrights 2014-2021. All Rights Reserved / Private Policy / Remote Assistance