менеджер: +380 93 933 0123  

ГАРАНТОВАНІ ПОСЛУГИ ОЧИЩЕННЯ

Ласкаво просимо до BrightCleanse, у нас більше 7 років досвіду

Клінінгова компанія BrightCleanse - пропонує професійні клінінгові послуги з прибирання квартир, котеджів і офісів в Одесі. Ми вивчали ринок клінінгу в Україні і в Європі, для складання чіткої картини взаємин між компанією з прибирання і клієнтом. Завдяки отриманим знанням, ми виводимо послуги клінінгу на новий рівень. Замовивши прибирання в BrightCleanse, клієнти задоволені сервісом і якістю нашої роботи, їх не турбує збереження особистих речей і деталей інтер'єру.

Завдяки жорсткому відбору співробітників в BrightCleanse, будьте впевнені, до вас не відправлять новачка. Все клінери, перш ніж приступити до роботи, проходять навчання і після успішної здачі іспиту допускаються до роботи. Кожен з наших співробітників знає як користуватися професійним обладнанням, які засоби очищення застосовуються для кожної конкретної поверхні, необхідну концентрацію професійних засобів для чищення.

У BrightCleanse професійні клінінгові послуги, припускають не просто виїзд групи на будинок, а бригаду професіоналів на чолі з менеджером. Менеджер на об'єкті контролює хід збирання, коригує роботу бригади, а так же уточнює побажання клієнта по майбутніх робіт.
У компанії Брайт Клінс передбачили систему подвійного контролю: на об'єкті оцінку якості разом з клієнтом виробляє менеджер - з одного боку, після збирання клієнту дзвонить співробітник відділу якості з офісу компанії - з іншого боку. Таким чином, ми уникаємо навіть найменший шанс недоробки з боку наших клинеров. Задоволені клієнти - наша репутація, яку простіше утримувати на належному рівні, ніж, втративши один раз, постійно виправдовуватися.

Хто ми?

Клінінгова компанія "BrightCleanse" надає професійні послуги клінінгу в усіх напрямках, як фізичним особам, так і юридичним.

Що ми робимо?

Ми надаємо послуги з генерального прибирання квартир, котеджів, таунхаусів, послуги прибирання після ремонту та післябудівельного прибирання, а так само ми займаємося знищення цвілі і грибка.

Наша місія

Незалежно від складності та ступеня забруднення, ми можемо гарантувати блискучий результат прибирання яким ви зможете захоплюватися

Наші методи

В "BrightCleanse" професійні клінінгові послуги, припускають не просто виїзд на об'єкт, а бригаду професіоналів на чолі з менеджером. Менеджер на об'єкті контролює хід збирання, коригує роботу бригади, а так же уточнює побажання клієнта по майбутніх робіт.

НІЧОГО НЕ ПЛАТИТИ, ПОКИ МИ НЕ ЗАКІНЧИМО РОБОТУ 

Телефонуйте нам: +380 93 933 0123

“ Дуже вдячний вашій сервісу за роботу. Хлопці дуже добре справляються зі своєю роботою, завжди приходять вчасно і в формі з обладнанням. Окремо хочу подякувати менеджера який веде після огляд виконаної роботи і дає вказівки працівникам. Рекомендую всім.”

Nikita P.

“ Всем доброго времени суток! Меня зовут София, я работаю дизайнеров и проектирую дома. Заказала у этих ребят уборку дома после ремонта, т.к времени особо не было и сроки поджимали, решила рискнуть и не пожалела. Назначила время и согласовали цену, на следующий день ребята приехали во время, со своим оборудованием и во главе с менеджером)) Отработали шикарно, после ремонта не осталось никакой грязи и пыли, все очень качественно. По времени заняло около 6+ часов. В общем я довольна. Подарили скидочную карту на заказ любых услуг у них)) Будем работать))! ”

София

Бронювання

Залиште заздалегідь заявку на будь-яку послугу і отримаєте додаткову знижку

ЗНИЖКА 200грн. на одноразові послуги клінінгу понад 2000грн.

Роздрукуйте цей купон і пред'явіть його під час оплати, щоб активувати знижку

Наступні спеціальні акції доступні у вашому місцевому офісі BrightCleanse. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером +380 93 933 0123

Слідкуй за нами на

© Copyrights 2014-2021. All Rights Reserved / Private Policy / Remote Assistance